DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, która zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę i ciepło domowe, długo ukrywała przed fanami świetną wiadomość, która zmieni jej życie.

Po burzliwym rozwodzie z Dawidem Narożnym wokalistka zaczęła na nowo układać sobie życie z Krzysztofem z którym dzieli niemal każdą wolną chwilę.
Krzysztof według Magdy Narożnej to odpowiedni mężczyzna dla kobiety, która pragnie bezpieczeństwa, ciepła, wsparcia oraz szacunku i miłości.

Dziś (19.07) w programie „Pytanie na śniadanie” w telewizji TVP2 wokalistka została zapytania o miłość.
Czy planuje ślub z Krzysztofem, odpowiedziała że tak i nie, jednak również wspomniała że ślub to bardzo ważna decyzja w życiu każdej kobiety i zgodzi się na ten odważny krok dopiero jeżeli będzie tego w 100% pewna i wszystko będzie dalej układało się w jej życiu tak jak do tej pory.

Następnie prowadzący wywiad zapytał o zaręczyny!
Magda wszystkim widzom przed telewizorami pokazała pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Krzysztofa podczas podróży w Rzymie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy zdjęcie pierścionka zaręczynowego prosto z dłoni wokalistki Magdy Narożnej oraz link do video relacji z wywiadu.
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/49033657/w-ogrodzie-u-magdy-naroznej-cz3