GłównaPremiery

Łukasz Stereo zmienił branżę?! Tajemniczy projekt wyszedł na jaw!
Radio FTB

Łukasz Gibski – utalentowany muzyk i producent muzyczny, ale również lider grupy Stereo zaprezentował swoją najnowszą propozycję.

Zespół Stereo znany jest z wielu utworów, które emitowane są w stacjach telewizyjnych. Do najbardziej znanych należą m.in: „Stereo”, „Napiszę na Spotted” czy ”Olka Delmolka”.

Za pośrednictwem wytwórni Lemon Records w sieci pojawił się utwór pt. „Film o mnie i Tobie”. Widząc tytuł najnowszej propozycji można mieć skojarzenia z utworem „Scenariusz dla moich sąsiadów” zespołu Myslovitz. Propozycja od Stereo to zupełnie inna historia, romantyczna opowieść o chłopaku, który zrobi wszystko żeby wrócić do tamtych chwil, by jeszcze raz przeżyć miłosne uniesienie. Dziewczyna jest dla niego priorytet w życiu i tylko ona dla niego się liczy, dlatego postanowił uwiecznić ich na filmowej taśmie.

Choć od premiery utworu minęło blisko dwa tygodnie to jednak piosenka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem Łukasz postawił na nieco inny styl do którego zostaliśmy przyzwyczajeni. Jak się okazuje było to dobre zagranie, ponieważ fani zakochali się w tej produkcji.

Warto zwrócić też uwagę na wideoklip.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę romantyczną nowość.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację