Łukasz Gibski, lider grupy Stereo ostatnimi czasy pracował nad nowym projektem, który był ukrywany w tajemnicy. Pierwsza produkcja, która wyszła spod ręki Łukasza nosi tytuł „Silence” (premiera: 10 lutego) i wbrew pozorom – jak sugeruje tytuł – nie jest cicha, druga natomiast – „Wheels on the bus” – została wydana w marcu b.r. na łamach wydawnictwa Lemon Records.

Wraz z nowym projektem na jaw wyszedł ogromny talent Gibskiego. Nowy projekt, Movatic, to zdecydowane, odważne klubowe brzmienie. Utwory nie posiadają praktycznie słów, jedynie sam bit/aranż.

Jak możemy przeczytać w opisie pod pierwszą produkcją:

« Pod pseudonimem Movatic, kryje się polski producent muzyki z gatunku Progressive House, EDM, Big Room House oraz Tropical House. Nowy projekt ma na celu promocję tego typu brzmień na krajowym rynku muzycznym.»

Na kanale zespołu pojawiła się właśnie nowa wersja utworu „Szaj pa moru” wykonywana oryginalnie przez Laboratorium Pieśni. Oryginał pochodzi bowiem z 2016 roku.

Czy Łukasz Gibski z nowym projektem podbije zagraniczną branżę muzyczną? Tego życzymy z całego serca i mamy nadzieję, że się tak stanie. Tymczasem posłuchajcie najnowszej projekcji od Movatica.

oraz wysłuchajcie pozostałe dwie