Ważne Zapowiedzi

Łukasz Gesek otworzył prywatny klub mimo panujących zakazów! Będą problemy?!

Łukasz Gesek otworzył prywatny klub mimo panujących zakazów! Będą problemy?!
Radio FTB

Formacja Gesek, którego liderem jest Łukasz Gesek znana jest z wielu imprezowych hitów. Każda z produkcji cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do najbardziej znanych utworów należą m.in: „Na koncercie w dyskotece” (10 mln wyświetleń), „Daj mi swoje usta” (~ 6 mln wyświetleń) oraz wiele innych, które swoim mocno klubowym brzmieniem rozgrzewają klubowe parkiety do czerwoności.

Kilka dni za pośrednictwem wytwórni Folk pojawiła się zapowiedź najnowszej propozycji od zespołu. Nowość „Nie zatrzyma nas nikt” to kolejny utwór, w którym zostało utrzymane solidne klubowe brzmienie.

Będzie to inna produkcja niż pozostałe. Jeszcze takiego aranżu nie wypuściliśmy, sporo pracy przy pisaniu tekstu jak i sam teledysk kosztował nas masę energii i przygotowań.” – pisze w komentarzu pod zwiastunem lider grupy.

Już sama zapowiedź robi ogromne wrażenie i zachęca by odliczać dni do premiery, która została zaplanowana na piątek, 23 kwietnia. Trwający zaledwie 40-sekund zwiastun utworu został odtworzony blisko 23 tysiące razy i zebrał same pozytywne opinie.

W klipie nie zabraknie pięknych modelek, złotej perkusji, zaskakujących efektów specjalnych oraz amerykańskiego klimatu. Ponadto, na oficjalnym kanale zespołu, pojawił się making-off prosto z planu, w którym możemy zobaczyć jak powstał teledysk oraz dowiedzieć się wielu nowych informacji.

My już odliczamy dni do premiery. Zapowiedź, jak wspomnieliśmy zebrała pozytywne komentarze, a więc możemy być pewni że szykuje się nowość, która stanie się hitem tegorocznym wakacji a kto wie, może nawet roku. Tej premiery nie można przegapić! Szykuje się wybuch na ogromną skalę!pobierz aplikację