Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

LukaRosi zmienił stan cywilny! Fanki wokalisty rozczarowane!

LukaRosi zmienił stan cywilny! Fanki wokalisty rozczarowane!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Luka Rosi, a właściwie Łukasz Rosiński, to młody, bardzo utalentowany i ambitny chłopak, który w muzyce disco swoje pierwsze kroki zaczął stawiać w 2017 roku wydając utwór „Ta dziewczyna to żart„.

Utwory formacji Luka Rosi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a fani z utęsknieniem wyczekują nowych produkcji. Niedawno na kanale wytwórni Diamond Music pojawiła się zremiksowana wersja znanego włoskiego hitu Umberto Tozzi oraz polskiej wersji (oryginał: zespół Justyna&Piotr) pt. „Ti Amo„.

Pod koniec roku 2019 internet obiegły dość prywatne zdjęcia artysty, na których widać Lukiego w objęciach kobiety. Następnie po sieci rozniosła się wić, że Łukasz planuje wstąpić w związek małżeński.

W sobotni wieczór na swoich mediach społecznościowych młody wokalista pochwalił się zdjęciem ze swojego ślubu. Mężczyzna tego dnia powiedział sakramentalne TAK swojej ukochanej Karolinie.

Na weselu państwa Rosińskich bawiła się również formacja Enjoy.

Na fanpage’u Luka Rosi aż roi się od gratulacji i życzeń składanych z całego serca. My również do nich się dołączamy i :

W imieniu całej redakcji portalu MediaDisco.pl składamy najgorętsze życzenia, na nowej drodze życia. Niech wszystkie dni wspólnego życia będą tak radosne i promienne jak dzień zaślubin.