GłównaZapowiedzi

Luka Rosi idzie jak burza! Premiera nowego klipu już wkrótce

Łukasz to kryjący się pod pseudonimem Luka Rosi, który ma rzeszę fanów i idzie jak burza, bowiem właśnie zakończył pracę nad swoim najnowszym teledyskiem. Luka Rosi zadebiutował w branży disco polo utworem pt. „Ta dziewczyna to żart„. Produkcja zebrała wiele pozytywnych recenzji, jednak to inna propozycja sprawiła, że Łukasz wybił się w tej niezmiernie trudnej branży i przyniosła sławę.

Wydany 28 lutego 2018r. utwór o nazwie „A Ty bą” przebił debiutancki singiel. Fani bardzo szybko pokochali tę romantyczną, przepiękną historię o miłości. Na dzień dzisiejszy w/w propozycja ma już 38 702 927 wyświetleń i 10 tysięcy łapek w górę. To poprzez „A Ty bądź” Luka Rosi został zauważony w świecie muzyki disco polo. Utwór doczekał się wersji na pierwszy taniec w wykonaniu małżeństwa The Dziemians, rok później wydał propozycję pt. „Na starcie„. Temu utworowi nie udało się niestety przebić przez falę pozytywnych recenzji by pokonać wydaną w 2018r. premierę.

Idąc za ciosem Luka postanowił uraczyć swoich fanów nowością, której premiera jeszcze nie jest znana, ale mamy nadzieję, że niebawem. Na swoim oficjalnym fanpage’u artysta napisał: „Teledysk nagrany! Ustalamy datę premiery 🙂„.

Patrząc na zdjęcie z planu można wywnioskować, że na pewno będzie tajemniczo oraz mrocznie. Co szykuje dla nas artysta przekonamy się już wkrótce. Przedstawiamy Wam fotki z planu:

W oczekiwaniu na nowość od Łukasza zachęcamy do odbioru dwóch propozycji.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację