Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

LuckyStar baluje bez ograniczeń! Zwariowana nowość nadchodzi!

LuckyStar baluje bez ograniczeń! Zwariowana nowość nadchodzi!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacja LuckyStar, której pomysłodawczynią jest Dagmara Sprawka, znana jest z takich produkcji jak: „Dziś nie zrobię”, ”Lubię ten stan” czy ”Okulary”. Ekipa, na czele z menedżerem Staszkiem Kucińskim prężnie pracuje, by dostarczyć słuchaczom nowych, wakacyjnych propozycji.

Jedną z wakacyjnych propozycji od bandu będzie utwór, który z pewnością sprawdzi się na imprezach. Wakacyjnych imprezach (przypomnijmy: od 17 lipca mogą być organizowane imprezy w plenerze).

Najnowsza piosenka nosi tytuł „Polano wypito”. Tytuł utworu może sugerować, że okres wakacji, a co za tym idzie jest po to by się dobrze zabawić, ale oczywiście z umiarem.

Kilka dni temu zespół zakończył zdjęcia do nowego projektu. Na profilu facebookowym formacji ujawniono kilka fotosów z planu.

Realizacją klipu zajęła się firma PNMedia. Oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Pewną informacją natomiast jest fakt, że będzie to zwariowana, rytmiczna, energiczna nowość, która podbije niejeden parkiet.

Z zamieszczonych fotosów wynika, że „Polano wypito” będzie mega produkcja, w której dużo się dzieje. Będzie można zobaczyć również Afroamerykanina.

W oczekiwaniu na nowość od Dagmary i ekipy, przypominamy ostatni, wydany na początku roku utwór „Dziś nie zrobię”.

Warto dodać, że Dagmara udzieliła wywiadu dla programu „Impreza na maxa„. Nie wiadomo kiedy zostanie wyemitowany odcinek z jej udziałem.