Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Luckas Deejay w roli terapeuty. Muzykoterapia lekarstwem na nieszczęśliwą miłość.

Luckas Deejay w roli terapeuty. Muzykoterapia lekarstwem na nieszczęśliwą miłość.

Łukasz Dębek to utalentowany DJ, a od pewnego czasu również wokalista. Na scenie disco występuje pod pseudonimie Luckas Deejay. Jego debiutancki utwór „Bansuj mała” wraz z videoklipem przyjął się bardzo dobrze wśród publiki. Pod koniec roku 2020 w duecie z M-Power Luckas stworzył mocno klubowy numer pt. „Ostra jazda„, który fani pokochali od pierwszych sekund.

Kilka dni temu na kanale artysty pojawiła się nowa produkcja, za którą odpowiedzialny jest Levelon, z zespołu Menelaos. Najnowszy utwór pt. „Ona teraz płacze” opowiada o nieszczęśliwej miłości, przez którą tytułowa bohaterka cierpi i popłakuje nocami przeklinając w myślach ukochanego.

Produkcja zaskoczyła wielu fanów, którzy doceniają przede wszystkim mądry i z życia wzięty tekst niosący za sobą życiową prawdę moralną: karma zawsze wróci, a świat obróci się przeciwko wyrządzającym komuś krzywdę.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od Łukasza to bardzo życiowy, taneczny, klubowy kawałek, który z pewnością wielu słuchaczom otworzy szerzej oczy, by mogli dostrzec, że nie warto wikłać się w toksyczne związki, po których zostaje w sercu blizna.

Ona teraz płacze” jest kolejną propozycją spod znaku Luckas Deejay, którą młody artysta udowadnia, że drzemie w nim ogromny potencjał co mogą potwierdzić pozytywne opinie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam ten życiowy utwór.