LILI pokazała co potrafi! Najnowsza produkcja robi wielką furorę w sieci „Wianuszek” już dostępny!
Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespół LILI na scenie muzyki disco polo prężnie funkcjonuje od 2015 roku. Tą utalentowaną grupę wszyscy mieliśmy okazję poznać, poprzez udział w programie Disco Star gdzie swoim wybitnym głosem doszli do finału zajmując drugie miejsce gdzie wykonywali własny repertuar pt. „Tak bardzo kocham Cię”.
Do dnia dzisiejszego utwór zbiera gorące odsłony muzycznych odbiorców, którzy z każdą to najnowszą produkcją dość uważnie obserwują talent zespołu LILI.

Grupa ma za sobą wiele programów rozrywkowych gdzie część słuchaczy mogła ich już poznać m.in. Must Be The Music.
Utalentowana i przeurocza Basia działająca prężnie wraz ze swoją ekipą dostarcza wszystkim fanom muzyki disco polo ogromne pełne potencjału produkcję.
Znana i lubiana grupa z utworów pt. „Jeszcze więcej”, „Bogini w mini” oraz „Do rana” – w żadnym stopniu nie daje odpocząć odbiorcom muzyki disco polo.

W sieci pojawiła się najnowsza produkcja, która w bardzo szybkim czasie skradła muzyczne serca do której został również zrealizowany klip. Najnowsza produkcja ocieka ogromnym potencjałem i jest dopracowana w każdym dobrym dźwięku.
Klimat jaki panuje w klipie bez zastanowienia może wszystkich rozweselić i wprowadzić w humorystyczny nastrój pełny kolorów.

Na łamach naszego portalu pragniemy wszystkim czytelnikom przedstawić rewelacyjną produkcję od LILI pt. „Wianuszek” w której drzemie ogromny potencjał!


Komentarze