Liderzy zespołu Fair Play wyznają, co jest ich prawdziwą miłością! Najnowsza produkcja już dostępna!

Kilka dni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy o zapowiedzi, która chłopakom z zespołu Fair Play może przynieść ogromny sukces.

W ubiegły czwartek na kanale zespole odbyła się mega premiera produkcji pt. „Kabriolety, sedany, limuzyny„, w której chłopaki wyznają, że to auta to ich największa miłość a w ich sercu nie ma miejsca na dziewczyny.

Zwariowana produkcja od dnia premiery została odtworzona blisko 22 tysiące razy a liczba wzrasta przez cały czas.

Choć dziewczyny oglądają się za chłopakami to oni jednak są niedostępni i nie dadzą się przekonać.

Kabriolety, sedany, limuzyny” to utwór, w którym mamy nietypowe wyznanie miłosne. Mało kto jest w stanie przyznać się, do tego, że woli poświęcić miłość kobiecą dla szybkich fur. Zespół z Radomia idealnie poradził sobie z tym zadaniem.

Warto wspomnieć, że chłopaki nie boją się żadnych wyzwań czego przykładem może być wydany przez „Kabrioletami” utwór o dziewczynach z Instagrama, w którym – nie oszukujmy się – zawarli dość mocny przekaz skazująć siebie na falę hejtu, do którego na szczęśćie nie doszło.

Najnowszą propozycją na lato, Mateusz i Rafał, po raz kolejny udowodnili, że w ich głowie siedzi sporo ciekawych pomysłów na utwory i na co ich stać.

Premiera od chłopaków to pozytywna odskocznia od jednego, wielkiego tematu (jakiego? – to zagadka dla czytelników). Utwór zbiera sobie pozytywne recenzje, a wśród opinii można znaleźć również te, wystawione przez kolegów po tzw. fachu.

Utworu słucha się bardzo przyjemnie. Chwytliwa linia melodyczna z ciekawym aranżem, do tego prosty i fajny tekst oraz muzyka powoduje, że chce się zostać wolnym jak ptak, a swoją największą miłością darzyć auta spełniając swe pasje oraz marzenia.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę skoczną propozycję. Jesteśmy pewni, że chłopaki jeszcze w tym roku zaskoczą nas czymś nowym i z pewnością będzie to kolejna produkcja, którą mogą zyskać miliony.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację