Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Liderzy zespołu Fair Play wyznają, co jest ich prawdziwą miłością! Najnowsza produkcja już dostępna!

Liderzy zespołu Fair Play wyznają, co jest ich prawdziwą miłością! Najnowsza produkcja już dostępna!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Kilka dni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy o zapowiedzi, która chłopakom z zespołu Fair Play może przynieść ogromny sukces.

W ubiegły czwartek na kanale zespole odbyła się mega premiera produkcji pt. „Kabriolety, sedany, limuzyny„, w której chłopaki wyznają, że to auta to ich największa miłość a w ich sercu nie ma miejsca na dziewczyny.

Zwariowana produkcja od dnia premiery została odtworzona blisko 22 tysiące razy a liczba wzrasta przez cały czas.

Choć dziewczyny oglądają się za chłopakami to oni jednak są niedostępni i nie dadzą się przekonać.

Kabriolety, sedany, limuzyny” to utwór, w którym mamy nietypowe wyznanie miłosne. Mało kto jest w stanie przyznać się, do tego, że woli poświęcić miłość kobiecą dla szybkich fur. Zespół z Radomia idealnie poradził sobie z tym zadaniem.

Warto wspomnieć, że chłopaki nie boją się żadnych wyzwań czego przykładem może być wydany przez „Kabrioletami” utwór o dziewczynach z Instagrama, w którym – nie oszukujmy się – zawarli dość mocny przekaz skazująć siebie na falę hejtu, do którego na szczęśćie nie doszło.

Najnowszą propozycją na lato, Mateusz i Rafał, po raz kolejny udowodnili, że w ich głowie siedzi sporo ciekawych pomysłów na utwory i na co ich stać.

Premiera od chłopaków to pozytywna odskocznia od jednego, wielkiego tematu (jakiego? – to zagadka dla czytelników). Utwór zbiera sobie pozytywne recenzje, a wśród opinii można znaleźć również te, wystawione przez kolegów po tzw. fachu.

Utworu słucha się bardzo przyjemnie. Chwytliwa linia melodyczna z ciekawym aranżem, do tego prosty i fajny tekst oraz muzyka powoduje, że chce się zostać wolnym jak ptak, a swoją największą miłością darzyć auta spełniając swe pasje oraz marzenia.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę skoczną propozycję. Jesteśmy pewni, że chłopaki jeszcze w tym roku zaskoczą nas czymś nowym i z pewnością będzie to kolejna produkcja, którą mogą zyskać miliony.