Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Lider zespołu Shantel wydał oficjalne oświadczenie! Teraz wszystko się zmieni.

Lider zespołu Shantel wydał oficjalne oświadczenie! Teraz wszystko się zmieni.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Shantel hucznie rozbrzmiewa na scenie muzyki tanecznej od 2012 roku.
Na swoim koncie posiadają mnóstwo pełnych energii hitów, które w bardzo szybkim czasie zostały bardzo ciepło przyjęte w odbiorniki muzyczne odbiorców.

Grupa powstała z pomysłowości samego Lidera mowa tutaj o Konradzie Kulczyńskim, który w zespole odgrywa główną rolę jest przystojnym wokalistą.
Nie od dziś wiadomo iż od samego głosu artysty miękną płci pięknej kolana. Zespół prócz ogromnej ilości fanów i uwielbienia dotychczasowych produkcji na swoim koncie posiada również osiągnięcia, jakim jest platynowa płyta oraz wiele innych wyróżnień.

Na profilu społecznościowym jakim jest instagram, lider zespołu poinformował swoich fanów o zmianach jakie nastąpiły w jego życiu osobistym.
Fani mogą być w wielkim szoku, a fanką pozostaje obejść się ze smakiem. Wokalista nie jest już do wzięcia, klamka zapadła w sobotę!
Artysta umieścił fotografię na której zaprezentował pięknie lśniące obrączki.

Konrad Kulczyńki poślubił swoją ukochaną Monikę!
To wydarzenie pozostanie w pamięci wszystkim na bardzo długo, a jeszcze dłużej zostanie zapamiętane w głowach nowożeńców.
Podczas uroczystości weselnej nie zabrakło niespodzianek, jedną z nich były oczywiście koncerty znanych zespołów disco polo takich jak: „MiłyPan oraz Malibu”. Również w formie gości uroczystość weselną świętowała Paulina z zespołu EnergyGirls wraz z parą zakochanych Konradem i Moniką.

żródło: materiały prasowe – instagram kulczynsky_shantel

Młodej parze w imieniu całej redakcji portalu MediaDisco.pl składamy ogromne gratulację na wspólnej nowej drodze życia wypełnionej miłością!