Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Lider zespołu Power Boy zastanawia się czy dostał „Miłość na pokaz”. Najnowsza propozycja już w sieci!

Lider zespołu Power Boy zastanawia się czy dostał „Miłość na pokaz”. Najnowsza propozycja już w sieci!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Power Boy, na czele którego stoi Artur Suchcicki od początku swojej kariery ma na swoim koncie sporo hitów. Utwory formacji emitowane są w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych. Wydana na łamach wydawnictwa Folk w październiku u.br. piosenka „Polski Texas” do dnia dzisiejszego została wyświetlona ponad milion razy, jednak nie wszystkim przypadła ona do gustu, co spowodowało, że wielu fanów ominęło tę produkcję.

Power Boy kilka dni przed zabawą sylwestrową wydał utwór „Życie w klubie„, którym – według słuchaczy – zrehabilitował się.

Po pół roku przerwy Artur postanowił po raz kolejny zaskoczyć swoich słuchaczy i przygotował mocno życiowy utwór.

Na kanale wydawnictwa Folk pojawiła się nowość, która od pierwszych chwil skradła serca słuchaczy.

Miłość na pokaz na obecną chwilę ma już grubo ponad 80 tyś. wyświetleń a liczba rośnie z minuty na minutę.

W nowej produkcji fani doceniają styl a także, niektórzy mocno wnikliwi, widzą porównania do utworów z dawnych lat zespołu Toples. Słuchacze są pod ogromnym wrażeniem. Oprócz fajnie brzmiącej linii melodycznej i aranżu doceniają także wideoklip. Aranżacja została powierzona Mike’owi W (utwory dla Enjoy, Bayera).

Fani są oczarowani najnowszą produkcją Power Boya. Utwór ma wielki potencjał, który został wykorzystany w stu procentach. Nowa propozycja idealnie wpisze się na niedawno przywrócone imprezy.

Nam utwór bardzo przypada do gustu. Na łamach naszego portalu prezentujemy tę gorącą nowość.