GłównaO Gwiazdach

Lider zespołu Nokaut zdemaskowany! Wieloletni sekret wyszedł na jaw!

Grupa Nokaut jest znana fanom z takich przebojów jak: „Jak dynamit”, „Antidotum” czy „Na koniec świata”. Jej pomysłodawca oraz lider Przemek Gilewicz, to człowiek wielu sukcesów. Oprócz muzyki Przemek pasjonuje się wędkarstwem oraz sportem.

W poniedziałek lider zespołu Nokaut, na Facebookową relację wstawił swoje zdjęcie z tajemniczym podpisem: „Po 14 puchar”.

Jak już wiemy, Przemek Gilewicz, to człowiek wielu pasji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wokalista jest zapalonym kibicem Realu Madrytu. Klub zdobył już 13 pucharów (w tym 3x z rzędu) Ligi Mistrzów UEFA, a obecnie walczy o kolejny.

  • Od 20 lat jestem z Realem. Klub na swoim koncie ma już 13 pucharów, a obecnie rozgrywają się półfinały. To może być czternasta wygrana. Trzymam kciuki i bardzo mocno kibicuję by tak się stało. Żaden inny klub nie zdobył tylu tytułów, co mój kochany Real. O nich mógłbym gadać godzinami. – mówił w wywiadzie dla nas lider zespołu.

Wieloletni sekret wokalisty wyszedł na jaw. Możemy więc być pewni, że jeszcze kilka ciekawych informacji z życia muzyka nie poznaliśmy, ale to zapewne jest kwestią czasu. Kto wie, może przyjdzie czas i zobaczymy Przemka goniącego za piłką po murawie?

To jednak nie koniec wieści, możemy zdradzić, że grupa Nokaut pracuje już nad nowym utworem, który będzie mocnym uderzeniem!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację