O Gwiazdach Ważne

Lider zespołu Milano podjął się nowego wyzwania. Czy to koniec tworzenia nowych hitów czy może…?!

Lider zespołu Milano podjął się nowego wyzwania. Czy to koniec tworzenia nowych hitów czy może…?!
Radio FTB

Nikt by nie pomyślał iż Mirosław Alan Trzciński jest człowiekiem o bogatym sercu. Jego wielki muzyczny potencjał się nie marnuje, ale i jego osobowość jest godna podziwu.
W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowym zajęciu lidera zespołu Milano.

Twórca pełnych energii hitów m.in. „Baśka, Barbara” czy też „Największe serce” – przedstawił swoją osobę z całkowicie innej strony.
Dla większości było to wielkie zaskoczenie natomiast dla pozostałych wielki ukłon w stronę gwiazdy disco polo.
Mirosław postanowił podczas trudnego czasu pandemii gdzie obecnie jest przestój z koncertowaniu.
Gwiazda disco polo poinformowała swoich fanów o nowym zajęciu i jak obecnie będzie spędzać wolny czas od sceny.

Ogromna ilość fanów disco polo zadała sobie z pewnością w głowie pytanie czy to koniec tworzenia pełnych barw produkcji disco polo od zespołu Milano.
Jednakże uspokajamy odbiorców, nic się na to nie zapisuje.
Mirosław Alan Trzciński lider zespołu Milano w dalszym ciągu będzie spełniał się muzycznie oraz dostarczał wielką ilość poztywnej dawki emocji. Takowy krok jaki zrobił lider zespołu Milano jest wzorem do naśladowania, współpraca z osobami niepełnosprawnymi jest czymś wyjątkowym.
Nie zabrakło również złotych słów od samego artyst:

Kochani Ci którzy mnie znają wiedzą, że przez kilka lat pracowałem z Osobami Niepełnosprawnymi. Czasy są jakie są, ale zdrowie jest najważniejsze. Siedzę w domu osiem miesięcy i juz mnie się znudziło. Dlatego od poniedziałku zaczynam pracę w ŚDS. Będziemy robić spektakle teatralne i inne piękne rzeczy. Kilka godzin tygodniowo pozwoli mi robić coś co kocham„.


Wszystko wskazuje na to iż lider zespołu Milano nie tylko spełnia się muzycznie ale i również w dużej pieczy charytatywnie.
Podjęcie się takowej pracy jest godne podziwu i nic tylko brać przykład z tak wspaniałych ludzi jakim jest Mirosław Alan Trzciński.pobierz aplikację