DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Marcin Miller znany każdemu z pseudniomu „Żaba”.
Ogromna rzesza fanów korzysta z takowego pseudonimowego zwracania się do artysty.

Jeden z najbardziej popularnych osobowości rynku muzyki tanecznej twórca i lider zespołu Boys.
Muzyczna szafa pomysłów pęka w szwach, co w bardzo szybkim tempie przelewa się na wypuszczenie pomysłowej nowości dla wszystkich odbiorców muzyki disco polo.

Znany i uwielbiany przez wszystkich Marcin Miller za utwór pt. „Jesteś Szalona”, który na wielu trasach koncertowych zostaje wykonywany w połowie z fanami gdyż sam Marcin Miler uznał że on nie musi śpiewać ponieważ doskonale robią to za niego widownia.
Trasa koncertował w powraca i również szczęściarze będą mieć okazję posłuchać gorących hitów zespołu Boys na koncertach.
Wiadomym faktem jest to iż takowe gwiazdy nie wybierają się na trasy koncertowe sami.

Często duszą towarzystwa jest Manager, który ładnie twierdząc opiekuje się naszymi muzycznymi perełkami.
Lider zespołu Boys na profilu społecznościowym umieścił fotografię, na którym wszyscy możemy podziwiać uśmiechniętego jak zawsze Marcina Millera lidera zespołu Boys wraz ze swoim Menagerem na tle Kołobrzeskiej plaży.
Nie mogło zabraknać również humorystycznego opisu zdjęcia samego lidera zespołu „Menager mnie pilnuje” 😀
Pod umieszczoną fotografią nie brakło licznej ilości komentarzy od fanów, oraz delikatnej zazdrości tych co w tym roku nie mogą sobie pozwolić na wypoczynek nad naszym pięknym polskim morzem.
Wokalista bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami dotychczasowymi wypadami czy też informacjami jak spędza wolny czas.