GłównaPremiery

Lider grupy PAW pojechał do Vegas! To była podróż marzeń!
Radio FTB

Kilka dni przed świętami zespół Pozytywnie albo Wcale z Szymonem Samulakiem na czele obchodził swoje 5-lecie działalności w branży disco. Z tej okazji na kanale formacji pojawił się dedykowany fanom utwór pt. „Dziękuję Ci„, który stał się miodem na uszy dla słuchaczy.

Po wzruszającym kawałku Szymon postanowił stworzyć klubowy, dyskotekowy numer udowadniając, że sprawdzi się w każdym stylu muzycznym.

W ostatni dzień roku na kanale zespołu pojawiła się propozycja pt. „Kac Vegas„.

Utwór opowiada historię sylwestrowej nocy, podczas której trwa dobra zabawa. Choć ekipa z którą bohater baluje opiera się przed spożywaniem alkoholu, jednak czynniki wpływające na dobrą imprezę powodują, że ekipa zmienia zdanie. Według zeznań bohatera utworu, sylwestrowa noc potrwała równy tydzień.

Kac Vegas” – utwór, prócz tego że jest bardzo skoczny, rytmiczny i taneczny to zawiera drugie dno. Niesie za sobą przesłanie, że jeśli przesadzisz z ilością alkoholu, może to zaszkodzić Twojemu zdrowiu i czasem warto jest zbastować.

Podsumowując: Najnowsza produkcja od Szymona i ekipy to sympatyczna propozycja, która nada się na każdą imprezę. Pierwszym singlem na rok 2021 Szymon po raz kolejny uwolnił zwierza.

Z nowym rokiem odpaliliśmy nową playlistę ulubionych utworów. Najnowszy singiel jest pierwszym z nich, który trafił do niej. Po prostu świetnie zrobiona produkcja, której można słuchać niezależnie od sytuacji..

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację