Grupa Miglanc niedawno ukończyła pracę nad teledyskiem do najnowszego utworu pt. „Moja piękna„. Tomek jednak prócz muzyki ma nowe zainteresowanie.

Na oficjalnym story zespołu pojawiło się krótkie video, w którym widzimy wokalistę w kuchennym fartuchu z plackiem do pizzy w ręce. Okazuje się bowiem, że lider grupy pracuje jako kucharz w gastronomicznym lokalu o nazwie Kuźnia Mełgiew, gdzie serwuje szybkie posiłki tj. pizza, burgery.

Uspakajamy jednak wszystkich fanów zespołu. Zmian personalnych w formacji Miglanc NIE BĘDZIE i chłopaki NIE ZAMIERZAJĄ zawieszać działalności zespołu.

Sytuacja spowodowana wybuchem koronawirusa zmusiła wielu discopolowych gwiazd na dodatkową pracę. Wśród nich jest właśnie Tomek. W czasie pandemii sił w nowym zawodzie próbował także Kuba Urbański, wokalista zespołu Playboys – podjął pracę w zakładzie stolarskim, o czym poinformował na swoich mediach społecznościowych.

Formacja dalej będzie koncertować i tworzyć utwory w pełnym składzie tj: Tomek (lider), Tomek (perkusja), Damian (DJ/Akustyk), Mateusz (gitarzysta).

A już niebawem gorąca premiera od chłopaków!