Legendarni wokaliści we wspólnej produkcji! Ten duet usłyszy cała Polska!

Duety są ostatnio bardzo popularne wśród muzyki tanecznej. Wiele z nich powstaje z decyzji podjętych przez twórców, a niektóre powstają na specjalne życzenie fanów.

W branży muzycznej możemy spotkać wiele duetów, o których jest bardzo głośno. Tak samo jest w przypadku najnowszej wspólnej propozycji, którą jutro będziemy mogli usłyszeć po raz pierwszy.

Marcin Miller, lider i wokalista legendarnego już zespołu Boys po raz kolejny połączył siły i stworzył wspólną piosenkę z Robertem Klattem – wokalistą równie ponadczasowej formacji Classic. Warto dodać, że nie będzie to pierwsza koprodukcja panów. Wcześniej bowiem światu zaprezentowali wspólnie takie utwory jak: „Parura” (1996r.), „Wszystko jest w nas” (1996r.), „Pomóżmy im” czy „Niebo za rogiem„. Panowie razem tworzą bardzo zgrany duet, o czym mogą świadczyć wspomniane utwory. Wspólne produkcje powodują, że fani nie mogą wydusić z siebie słowa.

Idąc za ciosem, jak już wspomnieliśmy, panowie połączyli siły. Już jutro, 26 maja, w emitowanym przez telewizyjną Dwójkę programie śniadaniowym światu zostanie zaprezentowany utwórDziękuję Ci mamo„.

źródło: zespół Classic

Jak wynika z zamieszczonej fotografii propozycja „Dziękuję Ci mamo” będzie podziękowaniem i hołdem dla mam wokalistów.

Będzie to jedyna okazja, aby utwór w wersji przedpremierowej, w dodatku na żywo. Jesteśmy przekonani, że propozycja przejdzie do historii i będzie o niej bardzo głośno. Tytuł może sugerować, że otrzymamy bardzo piękny, wzruszający i chwytający za serce utwór, który zostanie na długo w naszych sercach.

„Pytanie na śniadanie” z udziałem legendarnych wokalistów już jutro o godzinie 7:30. Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy przed ekrany.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację