Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Leader grupy VIPODance w śmiertelnej pułapce! Stan wokalisty jest poważny!

Leader grupy VIPODance w śmiertelnej pułapce! Stan wokalisty jest poważny!

Zespół VipoDance ma na swoim koncie takie przeboje jak: „Krew nie woda„, „Made in China” oraz wiele innych. Jego leaderem i wokalistą jest Łukasz Czyba. Niestety, rok 2021 nie rozpoczął się dla muzyka zbyt dobrze.

Media obiegła informacja, iż Łukasz Czyba choruje na raka i każdego dnia walczy o życie. Wokalista przeszedł operację, a obecnie przyjmuje chemoterapię, która osłabia organizm artysty.

Od lipca 2020 roku formacja nie przedstawiła swoim fanom żadnych nowych produkcji. Jak zespół powiadomił na swoich social mediach powodem braku aktywności był stan zdrowotny Łukasza, a „odmrożenie” działalności nastąpi zaraz po wyzdrowieniu artysty.

W imieniu całej Redakcji MediaDisco życzymy Łukaszowi szybkiego powrotu do zdrowia, dużo siły. Wierzymy, że wszystko się dobrze ułoży i artysta dalej będzie mógł nas bawić swoimi zwariowanymi utworami.

Łukasz, 3maj się.