GłównaPremiery

Konrad, lider grupy ShanteL, znalazł swoje szczęście! Ten jedyny dzień zapamięta na długo!

ShanteL na czele z Konradem Kulczyńskim to zespół, który może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. Na swoich koncertach gromadzą rzeszę fanów.

W 2020 roku pokazali światu już dwa utwory, z czego jeden – jak pisze zespół – został napisany pięć lat temu, ale dopiero niedawno ujrzał światło dzienne.

Na kanale wytwórni Lemon Records właśnie pojawiła się kolejna propozycja pt. „Wiem co to szczęście„.

Nowa piosenka od zespołu ShanteL to romantyczny utwór opowiadający o tym, że jeśli kogoś mamy blisko siebie to wiemy, czym jest szczęście.

„Wiem, co to szczęście” to ciepły utwór z bardzo ciekawym i pięknym, z życia wziętym tekstem. Chwytliwa aranżacja z pewnością zachęci do tańczenia i zabawy, tak jak robią to bohaterzy klipu.

Warto dodać, że teledysk stworzony przez Faster Media jest zabawny. To także kolejny wideoklip, w którym widzimy tylko głównych bohaterów a nie członków zespołu.

Podsumowując: „Wiem, co to szczęście” , nowa propozycja – na jesienną chandrę – od zespołu ShanteL rozgrzewa i poprawia humory w te (już zimnawe) dni. Jednocześnie utwór jest romantycznym wyzwaniem. Propozycję można zadedykować ukochanej osobie wyznając jej w ten sposób, że jest ona osobą przy której czuje się szczęście.

Najnowszy produkt od chłopaków to również powrót do starego stylu, jakiego nas przyzwyczaili. Od premiery zaledwie minęło dwa dni, a pod utworem aż gotuje się od pozytywnych opinii. Ten niezwykle ciepły singiel to kolejny dowód na to, że grupie ShanteL nie brakuje pomysłów i jest to klasa sama w sobie. Jednym słowem: Prima sort!

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę gorącą jak lato nowość, obok której z pewnością nie przejdziecie obojętnie.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację