Koniec pewnej przygody. Przykra informacja dla fanów zespołu Shantel!

Instrumenty klawiszowe, które ubarwiały koncerty zespoły Shantel…

Fani zespołu Shantel z wielkim smutkiem pożegnali wspaniałego klawiszowca i nie tylko, który swoją osobowością dodawał wielkiego powera pozostałym członkom grupy.
Kamil Flisiak w grupie Shantel odgrywał bardzo istotną rolę gdyż jego talent nie tylko opierał się na klawiszach, ale i również na tworzeniu tekstu do poszczególnych utworów grupy Shantel.

Klawiszowiec oraz autor tekstów postanowił zmienić swoje plany na przyszłość.

Odejście Kamila nie było przyjemną informacją dla nikogo, w szczególności dla fanów zespołu Shantel.
Jednakże zamiłowanie do muzyki z pewnością na zawsze w nim pozostanie i będzie w dalszym ciągu podążał za większym rozwojem swojej osobowości.
Kamil to bardzo sympatyczna osobowość sceniczna, biorąc udział w transach koncertowych z zespołem Shantel każdy mógł się o tym przekonać na własne oczy
Szeregi muzyczne z pozostałymi muzykami doszły niestety do końca.
Związany blisko od ponad 9 lat z całym składem muzycznym postanowił coś zmienić. Informacja, która pojawiła się na medialnym profilu Kamila wprowadziła wszystkich w wielkie rozgoryczenie.
Wymowny opis jaki umieścił artysta pozostawia wiele do życzenia…

„Moi drodzy, czas aby ogłosić to publicznie…Po ponad 9 latach muzycznej pracy w zespole Shantel, czas na postawienie kropki. Niestety nie zobaczymy się już na koncertach.
Przez blisko 10 lat poznałem mnóstwo fantastycznych osób, zyskałem grono przyjaciół i przychylnych mi ludzi, poznając świat muzyki z zupełnie innej strony.
Dziękuje wszystkim, którzy wspominają zespół i do dziś słuchają muzyki, która skomponowałem pisząc teksty , muzykę i scenariusze do klipów.
Dziękuje za wszystkie spotkania przed i po koncertach, za tysiące występów, począwszy od wesel, po największe imprezy w Polsce i za granica. Dziękuje za miłe słowa, za tysiące szczęśliwie przejechanych kilometrów, za liczne współpracę i zlecenia muzyczne.
Dziękuje wszystkim, których miałem przyjemność poznać i uścisnąć dłoń. Dziękuje wszystkim zespołom , z którymi się zaprzyjaźniłem w tym okresie, organizatorom, ekipom filmowym, realizatorom i fotografom.
Dziękuje wszystkim którzy grali razem ze mną od przełomu 2011 roku. Zawsze będę Was dobrze wspominał .
Nadal będę aktywny muzycznie, mam nadzieje że pomyślnie i w zupełnie innym wydaniu.
Do zobaczenia…”

Spora ilość fanów nie przyjmuje tej informacji do siebie. Jednakże podziękowań od Kamila nie brakuje, z pewnością Kamila będziemy mieli wszyscy okazję poznać z całkowicie innej strony, co wprowadza w tą smutną informację wielkie ciepłe słońce na lepsze jutro.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację