Kolejny hit! Bayera z nowym utworem! Ta nowość oczaruje miliony fanów!

Bayera jest stosunkowo młodym zespołem, który na scenie disco polowej istniej od 2014 roku. Posiada jednak ogromną popularność, szczególnie wśród płci pięknej. Stało się to głównie za sprawą lidera formacji: Radosława Kudelskiego. To właśnie on jest generatorem pozytywnej energii na koncertach i głównym bohaterem klipów zespołu.
Poza nim w skład ekipy wchodzi również Michał Winiecki, pełniący funkcje managera i producenta muzycznego.

Energia, młodość i miłość, to słowa najlepiej definiujące klimat „Bayery”. Wie dobrze o tym każdy, kto lubi naprawdę dobre imprezy. „Buzi buzi daj”, „Mogę mieć wszystko”, czy „Całuje mnie” to piosenki, przy których nie da się spokojnie usiedzieć w miejscu.

To samo dzieje się na koncertach, kiedy lider grupy porywa całą publiczność dzięki swojej ekspresji, pewności siebie i po prostu świetnej zabawie!
Grupa przywiązuje dużą uwagę również do swojego wizerunku w Internecie, systematycznie publikując nowe klipy i utrzymując stały kontakt z fanami na Facebooku.

W sieci pojawiła się informacja na oficjalnym koncie instagram zespołu Bayera o nadchodzącej nowości!
Premiera nowego utworu raz z teledyskiem zaplanowana jest na 22-go października!
Więcej szczegółów podany wkrótce, póki co przypomnijmy ostatni teledysk zespołu pt: „Bo z Tobą”, którego licznik wyświetleń przekroczył 4.5 miliona!