Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Kolejna nowość od zespołu Skyy już dostępna! Będzie hit na miarę „Dziewczyn…”?

Kolejna nowość od zespołu Skyy już dostępna! Będzie hit na miarę „Dziewczyn…”?

Skyy, twórca m.in. utworu Dziewczyny dzisiaj są jakieś inne, który zbiera sobie pozytywnie opinie nie próżnuje. W serwisie youtube pojawił się lyrics-video najnowszej produkcji pt. „Olej go”.

Utwór opowiada historię dziewczyny, która podczas kłótni z chłopakiem słyszy od mamy słowa, by go zostawiła, bo to nie jest idealny kandydat dla niej, lecz ta upiera się przy swoim i chce brnąć w tę miłość.

Najnowsza produkcja posiada chwytliwy tekst i bardzo skoczny, energiczny aranż, który z pewnością sprawi, że każdy fan muzyki disco nie przejdzie obojętnie obok tej nowości. Muzyczna, taneczna nowość z pewnością pobudzi do tańca nie jedną osobę. Czas pandemii sprawia, że tęsknimy za imprezami oraz rozrywką a najnowsza produkcja właśnie nam tej rozrywki dostarcza.

Olej go” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i rozweseli nie jednego słuchacza. Piosenka ma zaledwie kilka dni, a – podobnie jak w przypadku poprzednika – zbiera pozytywne recenzje. To kolejna propozycja z gatunku muzyki disco, która może podbić parkiety oraz być hitem lata, ale czy tak będzie, tego z pewnością dowiemy się wkrótce.

Czy utwór przebije poprzedni hit pt. „Dziewczyny dzisiaj są jakieś inne„? My mamy nadzieję, że się tak stanie, ponieważ utwór jest bardzo sympatyczny.

Na łamach naszej strony przedstawiamy tę zaskakującą, energiczną premierę.