Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Kolejna formacja zasila branżę disco! Zespół Somsiady w debiutanckim utworze zdradza jaki typ dziewczyny wybiera na całe życie!

Kolejna formacja zasila branżę disco! Zespół Somsiady w debiutanckim utworze zdradza jaki typ dziewczyny wybiera na całe życie!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Rok 2020 nie sprzyja koncertom z powodu pandemii koronawirusa, ale niewątpliwie jest to rok debiutów. I to wielce udanych.

Na scenę disco właśnie wkroczyli Somsiady z debiutanckim utworem „Zawsze chciałem„, czyli bardzo sympatycznym, energicznym a przede wszystkim tanecznym numerem.

Debiutancki utwór z pewnością wywoła na twarzy bananowy uśmiech, nie ze względu na tekst ale wideoklip, który zrobiony jest zrealizowany zdecydowanie na wesoło z przymrużeniem oka.

Całość dzieje się na wsi. Mamy tutaj Somsiadów, stodołę, zboże, dziewczynę wieszającą pranie, próby podrywu oraz jak na wieś przystało ciągnik m-ki Ursus. Połączenie tego w jedną spójną całość daje bardzo sympatyczny, zabawny efekt.

Sam numer jest niezwykle taneczny. Aranżacja oraz linia melodyczna w połączeniu z ciekawym, prostym tekstem powoduje, że utwór na długo pozostaje w pamięci i chętnie naciska się przycisk „replay”.

Podsumowując: Debiutancka produkcja od zespołu Somsiady to idealna propozycja na zabawy, zwłaszcza ze swoimi „somsiadami”. Imprezowa propozycja już teraz leci do Waszych odbiorników. Zapraszamy!