Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Klubowe parkiety będą należeć do nich! Zespół Fires zaprasza na imprezę wysokich lotów!

Klubowe parkiety będą należeć do nich! Zespół Fires zaprasza na imprezę wysokich lotów!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Grupa Fires, na czele której stoi Łukasz Kocyła oraz Patryk Michalczak działa na rynku już od 2017 roku.

Z końcem grudnia ubiegłego roku zespół poinformował, że wraz z początkiem nowego roku zabiera się za produkcję klipu do nowego utworu.

Teledysk kręcono dwa dni w Lublinie oraz Łęcznej. Pierwszy dzień zdjęciowy (Łęczna, woj. lubelskie) miał miejsce siódmego stycznia, kolejny – dzień później.

Podczas kręcenia klipu zespół udostępniał na swoim story przebitki z planu. W jednej z relacji można było usłyszeć fragment nadchodzącej produkcji. Tym razem grupa uderzyła w klubowe klimaty, a sama produkcja zapowiada się bardzo obiecująco. Nie za braknie dobrej muzy oraz pięknych kobiet.

W rolach głównych zobaczymy Weronikę Przybylską oraz Veronikę Futę („Wielki bal” – News, „Never Come Back To You” – DJ Sequence).

Za produkcję teledysku odpowiada Short Film Teledyski. Jak zdradził nam założyciel zespołu: „To będzie prawdziwa petarda! Chcemy zaskoczyć fanów zupełnie czymś nowym, dlatego na obecną chwilę nie zdradzimy tytułu.

Premiera utworu wraz z wideoklipem na ten moment również jest nieznana.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko oczekiwać tego muzycznego sztosa. Śledźcie profil zespołu oraz nasze media, a z pewnością nie ominie Was informacja o premierze.

Tymczasem w oczekiwaniu na premierę przedstawiamy najgorętsze hity zespołu Fires w remixach.