Klamka zapadła! Grupa MiG podnosi poprzeczkę! Nowy teledysk zespołu, który pokochają miliony!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Mig tworzy czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek  i  Sławek Gwiazdowscy.
Grupa pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska .
Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się rok 2000 kiedy to ukazała się pierwsza autorska piosenka „ Czy to prawda” ( Co Ty mi dasz ), która okazała się wielkim hitem!
Dwa lata później zespół wydał pierwszą debiutancką kasetę o tym samym tytule „Czy to prawda „ a na niej 12 utworów, które fani pokochali i chętnie słuchają do dziś.

Trzeba podkreślić, że w pierwszych latach istnienia duży wpływ na twórczość zespołu miała legendarna grupa Top One, który zajął się aranżacjami – jako pierwszy pomógł nowej formacji wkroczyć na rynek.

Zespół MiG w swojej 20-sto letniej karierze wylansował wiele hitów takich jak: „Wymarzona” , „Lalunia”, „Jej dotyk”, „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”, „Miód malina” oraz wiele, wiele innych utworów, które w serwisie YouTube maja dziesiątki milionów wyświetleń.

Dziś na łamach naszego portalu przedstawiamy kilka zdjęć prosto z planu nowego teledysku zespołu MiG.
Za realizację klipu odpowiada niezawodna i bezkonkurencyjna firma PNmedia, której pracę można oglądać w wielu innych teledyskach zespołów disco polo.
Zespół jeszcze nie ogłosił daty premiery nowego klipu lecz jednego możecie być pewni! Jak zawsze i tradycyjnie będzie grubo!