Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Kamil Soleo poddał się metamorfozie! Efekty są piorunujące!

Kamil Soleo poddał się metamorfozie! Efekty są piorunujące!

Charakterystyczną cechą wyglądu Kamila Jaworskiego, założyciela i wokalisty zespołu Soleo jest broda. To właśnie w takim wydaniu prezentuje się w każdych produkcjach.

Wokalista wraz z początkiem nowego roku postanowił pozbyć się zarostu. Tydzień temu za pomocą social mediów artysta podzielił się fotografią, na której wyraźnie widać nową metamorfozę. Z twarzy gwiazdy zniknęła bowiem broda a ostał się ino samotny wąsik.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zdjęcie wywołało wśród fanów niemałe poruszenie. Niektórzy nawet nie dowierzali, że Kamil byłby w stanie pozbyć się charakterystycznej cechy wyglądu zewnętrznego.

Okazuje się, że wspomniana wcześniej fotografia była tylko małą zapowiedzią metamorfozy.

W kolejnych dniach za pomocą social mediów SOLEO-ończyk pochwalił się skończonym efektem zmian nad wyglądem.

Nowe zdjęcia, na którym artysta pozuje zarówno bez brody jak i wąsa bardzo zaskoczyły fanów. Lider grupy na krótkim video pośpieszył z odpowiedzią jak doszło do zmian w wyglądzie.

Korzystając z okazji wokalista zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się premiera nowego utworu. Podziwiamy odwagę Kamila, ponieważ zarost był wieloletnim rozpoznawczym punktem charakterystycznym. Nie wiemy czy w nowej produkcji Jaworski zaprezentuje się fanom jeszcze z brodą, czy została ścięta na potrzeby klipu. Odpowiedź poznamy już wkrótce.