Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wyzwanie przyjęte! Kamil Kossakowski uczestnikiem teleturnieju!

Wyzwanie przyjęte! Kamil Kossakowski uczestnikiem teleturnieju!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Disco Challenge” jest teleturniejem, w którym zaproszeni goście rywalizują z twórcami programu odpowiadając na pytania muzyczne oraz z wiedzy ogólnej.

Twórcy programu, Alek i Wojtek (zespół Menelaos) do trzeciego odcinka muzycznego show zaprosili swojego serdecznego przyjaciela, Kamila Kossakowskiego.

Kamil Kossakowski, lider grupy Discoboys ma na swoim koncie m.in utwór „Złote karoce”. Odcinek trzeci został nagrany na specjalnie przygotowanym złotym tle, co może być nawiązaniem do owej produkcji.

Ponadto – jak przystało na zasady programu – nie brakuje humoru. Podczas rywalizacji w pierwszej rundzie, można wyraźnie usłyszeć wypowiedziane w żartach pytanie ze strony Aleksandra „A kto to śpiewał?” kiedy w głośnikach rozbrzmiewa piosenka „Języki obce” stworzona właśnie przez grupę Discoboys i Menelaos.

Choć odcinek trwa zaledwie 11 minut zabawy jest co niemiara. Chłopaki przy produkcji odcinka świetnie się bawili, co widać na odcinku. Widzom też sprawi on wiele frajdy.

Z jakimi pytania musiał zmierzyć zaproszony do studia gość? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w trzecim odcinku.

Razem z grupą Menelaos gorąco zapraszamy na kolejny epizod muzycznego show.

Twórcy nie zdradzają ile odcinków będzie liczył ten rozrywkowy, pełen humoru program. Ze względu na oglądalność i ogromne zainteresowanie jesteśmy przekonani, że będziemy cieszyć się teleturniejem jak najdłużej.