GłównaMaking of

Klamka zapadła! Kamil Jaworski (SOLEO) podjął ważną życiową decyzję, z której nie może się wycofać!
Radio FTB

Grupa Soleo, na czele z Kamilem Jaworskim, w tym roku obchodzi swoje 10-lecie działalności. Do najbardziej znanych produkcji należą m.in: „Słodko-słodka„, „Oczka jak malinki„, „Ja piję, ja żyję” czy „Złota peleryna” w koprodukcji z zespołem Faster.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zapoznać się z nową, świąteczną propozycją od zespołu, w której to artysta pokazuje jak mieszka oraz przedstawia swoją rodzinę. Wokalista zaznacza także, że klipy kręcone w domu stanowią dla niego bardzo ważną wartość.

Mimo przedświątecznego okresu i obowiązków z nim związanych młody artysta nie ma czasu na odpoczynek, bowiem prężnie pracuje nad nowym utworem pt. „Blondynka”.

Zespół ponownie obiera cel: kobieta o włosach blond. Prawdopodobnie Kamil uwielbia dziewczyny o blond włosach. Warto wspomnieć, że wśród soleo-ńskim propozycji muzycznych znajduje się taki utwór jak: „Kocham blondynki„.

Wyznając tę ideę można wnioskować, iż wyznacznikiem kobiecego piękna są właśnie blond włosy. W utworze „Kocham blondynki” artysta wyznaje, że darzy je miłością za spojrzenie i uśmiech. Być może jedna z tych blondynek skradła spojrzeniem oraz uśmiechem serce lidera grupy przez co artysta znalazł się w matni.

Oczywiście, wszyscy wiemy, że prawda rzeczywista różni się od tej filmowej, a artysta jest szczęśliwym tatusiem oraz mężem.

Premiera utworu wraz z teledyskiem zaplanowana została na 15 grudnia. Na obecną chwilę artysta nie zdradza jaką miłosną historię przygotował dla nas.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację