Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły Ważne

Już dziś i Ty możesz zostać gwiazdą disco! Daj sobie szansę i zgłoś się już teraz! Rekrutacja trwa.

Już dziś i Ty możesz zostać gwiazdą disco! Daj sobie szansę i zgłoś się już teraz! Rekrutacja trwa.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

O tym, że na Podlasiu a konkretnie w Michałowie powstaje pierwsza szkoła disco polo wiadomo od jakiegoś czasu. Czytelnicy jednak nie podzielali tego pomysłu, lecz wierni fani muzyki disco bardzo są zadowolenia z przebiegu sprawy.

Gmina Michałowo przeznaczyła blisko 150 tysięcy na profesjonalny sprzęt muzyczny. Ponadto dla wszystkich chętnych gmina opłaci muzyczne obozy szkoleniowe, których koszt wyniesie 50 tysięcy.

Na stronie internetowej szkoły trwa rekrutacja chętnych osób na rok szkolny 2020/21 do trzech pierwszych klas o profilach: profil estradowy, informatyczno-społeczny oraz technik pojazdów samochodowych. Szkoła podjęła współpracę z wytwórnią płytową, Green Star, do której należy wiele znanych i lubianych zespołów, m.in: formacja Boys. Jednym z nauczycieli dającym lekcję swoim podopiecznym został Marcin Miller, lider w/w grupy.

Klasa o profilu disco polo to wielka szansa dla wszystkich, którzy chcą wejść w świat disco, jednak nie wiedzą jak zabrać się za to. Prócz zajęć ze świata disco, szkoła oferuje naukę kręcenia i montażu filmów video, tańca, naukę prowadzenia wszelkiego typu imprez czy technikę sceniczną.

Wszystkich pragnących zasilić branżę disco i spróbować sił w tym trudnym gatunku, zapraszamy tutaj (KLIKNIJ).