Zespół Jorrgus (należący do wytwórni Green Star) znany jest z wielu produkcji, które często emitowane są w muzycznych stacjach radiowych i telewizyjnych a słuchacze teksty utworów znają na pamięć. Zespół na swoich koncertach gromadzi rzeszę fanów. Do najbardziej znanych piosenek należą m.in: „Malowana lala”, „Przy mnie na wieki” czy ”Niebezpieczna”, które po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością.

W marcu, na łamach naszego portalu pisaliśmy, że Jorrgus pracuje na nowym utworem pt. „Jak mam zapomnieć?”. Ten dzień właśnie nastał, gdy utwór w pełni jest już gotowy. Na oficjalnym kanale zespołu Jorrgus pojawiła się 30-sekundowa zapowiedź najnowszej produkcji pt. „Jak mam zapomnieć?”. Z zamieszczonego trailera można wywnioskować, że utwór opowie historię mężczyzny, najprawdopodobniej biznesmena pracującego w przemyśle transportowym, który doświadczył miłosnego załamania. Chce wyrzucić z pamięci wszystkie wspomnienia z tego okresu i żyć normalnym życiem.

Krótka zapowiedź cieszy oko. Zamieszczony przez zespół fragment videoklipu pobudza emocje, świadomość i włącza myśli „Jak zakończy się ta historia? Nie mogę się doczekać!„.

Początkowo utwór miał zagościć wiosną tego roku, jednak wybuch epidemii koronawirusa uniemożliwił prace na planie.

Fani, po krótkiej zapowiedzi, są przekonani, że będzie to kolejny hit. Wakacje będą należeć do Jorrgusa?

Premiera utworu odbędzie się już w najbliższy piątek, 26 czerwca, o godzinie 10:00 na kanale wytwórni Green Star.