Joker, a właściwie Piotr Koczocik, znany jest z wielu produkcji, które cieszą się ogromną popularnością wśród muzyki disco.

Piotr i Beata pobrali się dokładnie dwa lata temu, 2 czerwca 2018 r. w Kościele Rzymskokatolickim PW. NMP Wspomożenia Wiernych w Piasecznie.

Artysta bardzo miło wspomina to wydarzenie i z okazji drugiej rocznicy ślubu Joker przygotował dla swojej ukochanej wyjątkowy upominek. Utwór pt. „Nielegalna” w całości zadedykował swojej żonie, a wspomnienia z tego dnia udokumentował w videoklipie do najnowszej produkcji.

Videoklip składa się z tak zwanej „chwili wspomnień”, dostępnej zawsze na końcu materiału z wesela. W teledysku widzimy przygotowania młodej pary do uroczystości, następnie składanie przysięgi przed Bogiem Ojcem oraz sceny z wesela, na którym goście wybornie się bawili. Jednym z nich był Łukasz Gesek.

Ten złożony w formie utworu hołd to najpiękniejsze podziękowanie za spędzone dwa lata miłości. Piosenka z pewnością poruszy serca słuchaczy i stanie się nieodłączną częścią weselnej zabawy.

My, w imieniu całej Redakcji życzymy Państwu Koczocik dużo miłości, szczęścia, zadowolenia z życia i kolejnych spędzonych ze sobą upojnych miłosnych długich lat.