Jedyne tak zakochane w sobie małżeństwo w branży disco polo! Wyśmienita nowość od Mirage & Yoko pt: „Chce byś była obok”.

Zespół MIRAGE pochodzi z Bielska Podlaskiego koło Białegostoku. Założycielem zespołu, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem prawie wszystkich piosenek jest Janusz Konopla. MIRAGE obsługuje imprezy nie tylko w woj. Podlaskim ale także w całym kraju. Najczęściej wesela, festyny, studniówki i imprezy okolicznościowe. W swoim dorobku koncertowym zespół występował z takimi gwiazdami polskiej sceny jak: Justyna Steczkowska, Stachursky, GOLEC uOrkiestra, D-BOMB, KOMBI, KALWI&REMI,MIRAMI i wiele innych.

Zespół ma na swoim koncie wiele płyt. Pierwsza zatytułowana „Uśmiechnij się” sprzedała się w ilości 280 tysięcy egzemplarzy, a przebój „Wiosna” do tej pory jest bardzo lubiany i chętnie śpiewany na wszystkich weselach i innych imprezach.

Kolejna płyta „Jesteś szalona” zawierała piosenkę, która stała się mega HITEM w trendzie disco polo. Piosenka „Jesteś szalona” której wyłącznym autorem tekstu i muzyki jest Janusz Konopla została nagrana w póżniejszym czasie jako cover przez zespół BOYS.

Zespół MIRAGE ma w swoim dorobku także płyty nagrane w języku ukraińskim, białoruskim i rosyjskim. Próby nawiązania do kultury wschodniej udały się znakomicie. Do odniesionego sukcesu przyczynił się fakt iż Janusz Konopla studiował muzykę, a ściślej grę na akordeonie na Uniwersytecie w Mińsku na Białorusi.

Grupa Mirage tworzy, nagrywa i koncertuje w duecie z Martą znaną z pseudonimu Yoko, żoną lidera zespołu Janusza.
Fani disco polo pokochali ten duet od pierwszej ich wspólnej produkcji.
Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy kolejny utwór wraz z klipem zespołu Mirage z piękną wokalistą Martą Yoko.
Nowość pt: „Chce być była obok” to prawdziwa melodia o miłości w której specjalizuje się właśnie duet Mirage & Yoko.
Gorąco zapraszamy wszystkich naszych czytelników do oglądania oraz słuchania.