DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Summer Amber Festival 2019 istnieje od roku 2017 i z doku na rok przyciąga coraz to większą liczbę publiczności.

Zeszłoroczna edycja Summer Amber Festival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski. Wybory Miss organizowane są od 15 lat, a wyjściom konkursowym towarzyszą widowiskowe koncerty. W poprzednim roku na festiwalowej scenie wystąpiły największe Gwiazdy muzyki pop i disco, m.in. Margaret, Paulla, Sławomir czy Zenon Martyniuk z zespołem Akcent.

Już po raz drugi sponsorem głównym imprezy jest firma LoanMe.
LoanMe to instytucja pozabankowa, która działa na polskim rynku od 2015 roku. Oprócz szerokiej oferty pożyczek konsumenckich, spółka może pochwalić się również aktywną działalnością CSR-ową. Firma zorganizowała m.in. zbiórkę pieniężną dla hospicjum dla zwierząt „Staruszkowo” u boku Joanny Krupy czy liczne akcje charytatywne na rzecz schronisk dla zwierząt, osób bezdomnych i domów dziecka.
Firma LoanMe aktywnie uczestniczyła w organizacji Sumemr Amber Festival, a relacje video z poszczególnych dni można obejrzeć na kanale YouTube marki.

Summer Amber Festival 2019 odbędzie się w pięciu miejscowościach – Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych! Wielkie otwarcie już 11 lipca w Krynicy Morskiej!
Zapraszamy! Wstęp wolny.