Jeden wpis powodem do kłopotów?! Marcin Miller (BOYS) z ostrzeżeniem!

Grupa Boys, której założycielem, liderem oraz wokalistą jest Marcin Miller bawi fanów swoją muzyką już ponad 30 lat. Do najbardziej znanych przebojów należy m.in wydany w 1997 roku utwór. „Jesteś szalona”, który nie bez powodu uznawany jest za przebojów ponadczasowy.

Marcin Miller, jak powszechnie wiadomo, to człowiek o dobrym sercu. Angażuje się bowiem w wiele akcji charytatywnych, co można zaobserwować śledząc artystę w socialmediach.

Wokalista chętnie dzieli się z fanami wydarzeniami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Kilka dni temu, za pomocą socialmediów, lider zespołu opublikował post, który budzi lekki niepokój.

Okazuje się, że wokalista – wg serwisu Facebook – naruszył ich politykę prywatności, wskutek czego zamieszczona 7 lipca 2020 roku fotografia została, po roku usunięta. Na skasowanym przez serwis zdjęciu mogliśmy zobaczyć Marcina Millera, który trzyma w rękach zdjęcie przedstawiające dwie postaci siedzące w fotelu i pozujące do obiektywu. Facebook usunął zdjęcie, jakoby zawierało ono nagość lub podtekst erotyczny. W wyniku naruszenia standardu serwisu, wokalista dostał ostrzeżenie od serwisu. Faktem zastanawiającym jest, czemu Facebook dopiero po roku od publikacji postanowił usunąć zdjęcie.

Mamy nadzieję, że Marcinowi uda się odzyskać utraconą fotografię.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację