Jan Stosur, młody wokalista, stworzył weselny hit! To odpowiedź na znany przebój ze zmianą imienia. Posłuchaj teraz.

Jan Stosur to młody wokalista, który na swoim koncie ma wiele przebojów. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 5 lat. Wtedy od siostry dostał keyboard. Mając 13 lat skomponował swój pierwszy utwór.

Artysta zadebiutował w 2015 roku piosenką „Marzenie”, wzruszającym i niezwykle pięknym utworem. Z biegiem lat twórczość młodziutkiego wokalisty została doceniona przez wielu fanów. Początkowo muzyk tworzył muzykę pop, jednak w 2020 roku ogłosił, że zmienia gatunek muzyczny na bardziej skoczny.

W sierpniu 2020 roku w sieci pojawiła się debiutancka propozycja disco polo pod tytułem „Zwariowałem dla Ciebie”. Dwu i pół minutowy okazał się ciekawym eksperymentem i doświadczeniem, które z pewnością pozwoliło artyście rozwinąć skrzydła oraz stawiać kolejne kroki w muzyce tanecznej.

Idąc za ciosem, Jan Stosur, postanowił kontynuować rozpoczęte poczynania w branży disco polo. Wkrótce w sieci pojawiło się kilka skocznych kawałków, m.in „Słodziutka, słodziutenka” czy chociażby „Na całą noc„.

Tego utworu nie może zabraknąć na polskich weselach! To odpowiedź na znany przebój, w którym zamienia się imię pana młodego.

Powszechnie wiadomo, że głównym elementem weselnych uroczystości jest w większości muzyka disco polo. Przeboje takie jak: „Przez Twe oczy zielone„, „Miłość w Zakopanem” czy „Toksynaoraz Ona by tak chciała można usłyszeć niemalże na każdym weselu. Podczas takiej zabawy, w głośnikach często rozbrzmiewa produkcja zespołu Big Cyc pt. „Rudy się żeni”, a orkiestra rozświetlająca tę uroczystość zmienia imię bohatera utworu na imię pana młodego. Tak samo jest w przypadku najnowszej propozycji, którą Jan Stosur wydał z początkiem czerwca.

Produkcja pt. „Anka ma dziś wesele” to skoczny i niezwykle taneczny utwór, który opowiada historię typowego, polskiego wesela: rodzina przy stole, wysokoprocentowe trunki w kieliszkach, dobra zabawa i oczywiście oni – Państwo Młodzi.

„Anka ma dziś wesele” to dwie i pół minuty dobrej muzycznej energii. Prosty tekst, zgrabna linia melodyczna oraz chwytliwy refren sprawia, że ten utwór to kolejny hicior tychże imprez.

Sam autor piosenki, Jan Stosur, wspomina, że imię „Anka” można zamienić niezależnie od płci. Z pewnością jest to odpowiedź na znany, wyżej wspomniany przebój. Spostrzegawczy słuchacze zauważyli również, że nowość od Janka może być konkurencją dla zespołu Bayer Full.

Podsumowując: Najnowszy utwór, za który odpowiedzialny jest Jan Stosur to produkcja zawierająca w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii i wysokooktanowego weselnego klimatu. Wśród komentarzy można znaleźć następujące opinie:

Spoko na weselicho 🍺😁👏💃🕺❗️

Tym razem zaskoczyłeś – hit na wesele 💪💪💪

super utwór Brawo 🙂

Jak zawsze – bombowo

wpisy użytkowników pod video

Takich opinii możemy znaleźć nieco więcej. Świadczą one tylko o jednym: mamy do czynienia z utworem, który przez lata zostanie zapamiętany w głowach weselników. Ta produkcja to kolejny wielki hit.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę nowość i pamiętajcie, że musi ona zagrać na Waszym (lub innym) weselu. Jeśli nie będzie jej, poproście orkiestrę o specjalną dedykację.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację