Jaką tajemnicę skrywają Magda Narożna i Zenon Martyniuk?! Znamy sekretne szczegóły!

Zespół Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele jest niewątpliwie królem i legendą disco polo. Każde wesele nie może odbyć się bez produkcji tej formacji. Ogrom fanów tłumnie uczestniczy w koncertach formacji Akcent, a utwory znane są im na pamięć.

Podobnie jak piosenki formacji Akcent, wielu fanów zna na pamięć teksty utworów zespołu Piękni i Młodzi z Magdą Narożną na czele.

W sieci zawrzało, a to wszystko za sprawą zdjęć, na których znani artyści pozują przy swoich pojazdach. Magdalena Narożna zaprezentowała się swoim fanom przy aucie Lexus LC 500, zaś Martyniuk – Mercedes Benz 500 SL z 1985 roku. Okazuje się, że zabytkowy pojazd służy artyście tylko do przemieszczania się „tylko od święta”, na co dzień podróżuje Mercedesem o modelu GLE 400d 4MATIC, którego wartość to około 400 tysięcy.

Magdalena Narożna na swoim instagramie napisała, że Lexus to cudowne oraz szybkie auto. Jak wyznała sama artystka: „Zdecydowanie stwierdzam po 2 dniach namiętnej jazdy tym cudnym Lexusem LC 500 iż jest to zdecydowanie najlepsze połączenie szybkości, sportowego charakteru a za razem luksusu 🙂 5 litrowe V8 i 477 koni mechanicznych ….. perełka !!!! Można się zakochać”.

Cennik auta Magdaleny Narożnej, w zależności od wersji, waha się od 490 000 do 790 000 PLN. Wartość zabytkowego pojazdu wokalisty Akcent to około 120 tysięcy zł.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację