GłównaO Gwiazdach

Jak do tego doszło?! Czyżby Król Disco Polo Zenon Martyniuk (Akcent) odkrył w sobie kolejne zainteresowanie?
Radio FTB

Król Disco polo rozkochał wszystkich fanów muzyki tanecznej od pierwszych swoich produkcji.
Na koncerty Zenka przychodzą wielkie tłumy aby uczestniczyć w wielu wydarzeniach z artystą.

Wszyscy znają utwór pt. „Przez twe oczy zielone„, „Laura” czy też „Nie wolno zabić tej miłości„.
W mediach społecznościowych pojawiła się zastanawiająca wszystkich relcja, gdzie w roli głównej jest sam Zenek Martyniuk. Jedna z Warszawskich stacji benzynowych pracownicy mieli możliwość gościć króla disco polo.
Na profilu społecznościowym jakim jest instagram internauci mieli okazję zerknąć jak odnajduje się Zenek w nowym obliczu.
Król disco polo śmiało zadbał o dobrą ekspozycję towaru, porządek za ladą oraz zmierzył się z obsługą klienta.
Z tego co mogliśmy zauważyć ze źródła „stradale_classics” to Zenek pomimo chwilowego przyuczenia świetnie sobie poradził i zapewnił ze dopiero się uczy.

Znakomity wokalista nie tylko śpiewa fantastycznie a publika darzy go wielkim zainteresowaniem, ale i również z pewnością świetnie sobie poradził nie tylko z obsługą klienta co i również ze robieniem hot-dogów.
Na twarzy króla disco polo gościł ogromny uśmiech, co wskazuje jedynie na to że chyba odkrył w sobie kolejne zainteresowanie?

Wszystkie przyjemności na Warszawskiej Stacji Benzynowej Orlen były tylko i wyłącznie na potrzeby programu, a na stacji była umieszczona ukryta kamera.

Uspokajamy fanów gdyż Król Disco Polo w żadnym wypadku nie zamierza odchodzić od swojego zamiłowania do muzyki, tylko do samego końca dostarczać wszystkim wielkiego muzycznego relaksu.


Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację