Duet pochodzący z Radomia znów pokazał w branży disco polo że potrafią namieszać.
Agnieszka oraz Przemysław to rodzeństwo które wiele razy udowodniło że muzyka którą tworzą to jest ich miłość oraz pasja.

Jak podaje portal Carrum.pl przygoda muzyczna rodzeństwa rozpoczęła się bardzo wcześnie ponieważ od lat młodzieńczych występowali ona na scenie biorąc udział w róznych konkursach szkolnych, wojewódzkich jak i w wielu innych w których Jagoda jako wokalistka odnosiła sukcesy natomiast Brylant ma za sobą bagaż doświadczeń związanych z Dj-ką. Przez cały ten czas oboje czynnie zajmowali się muzyką. Agnieszka współpracowała z wieloma zespołami muzycznymi grając min na weselach czy imprezach okolicznościowych. W roku 2014 wzięła udział talent show „Disco Star” emitowanym na antenie Polo Tv, w którym zwyciężyła.

To był przełom w życiu Agnieszki Mortki od tamtego momentu jej droga muzyczna nabrała tępa. Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Lemon Records nagrała debiutancki utwór oraz klip pt „Nie mogę z Tobą być” do, którego słowa i muzykę stworzył Tomasz Samborski – znany prezenter telewizyjnego programu „Disco Polo” oraz wieloletni partner sceniczny Shazzy. Ten utwór w obecnej chwili ma ponad milion wyświetleń na kanale youtube.

Dziś mamy przyjemność zaprosić na kolejny super kawałek wraz z teledyskiem.
Utwór pt: „Raj” nieco odbiega od dotychczasowego stylu do jakiego nas przyzwyczaili lecz jest tak samo taneczny jak i poprzednie ich produkcje.
Na łamach naszego portalu możecie obejrzeć najnowszy teledysk Jagody i Bryanta!