Jacek Gwiazda nie ma sobie równych, jego muzyczne produkcje czarują nie jedno muzyczne serce!

Długo wyczekiwana premiera przez fanów disco polo od Jacka Gwiazdy jest już dostępna!
Teledysk do najnowszej produkcji został kręcony w studio Wasabi w Białymstoku, oraz z ekipą filmową Intermedio, która realizowała wiele muzycznych klipów dla wielu znanych zespołów muzyki tanecznej m.in. Piękni i Młodzi, Milano, Top Girls oraz wielu innych zespołów.

„Ty tylko Ty jesteś już w sercu mym” tak brzmią pierwsze słowa utworu Jacka Gwiazdy. Utwór jest wyznaniem dla osoby z którą chce spędzić resztę życia – zdradza wokalista. Z informacji jakie przekazał nam sam muzyk najnowsza produkcja dojrzewała prawie rok.
Śmiało można stwierdzić iż im dłużej trzeba na coś czekać tym bardziej się to docenia.
Widać gołym okiem iż Jacek wylewa z siebie mnóstwo energii oraz przykłada ogromną wagę do tego, aby jego kawałki zostały pokochane od samego początku!

Wokalista podzielił się również swoimi cennymi i złotymi myślami dlaczego fani muzyki disco polo tak długo musieli czekać na tą wspaniała nowość:

„Nie chciałem robić nic raptownie, chciałem by utwór był przemyślany, melodyjny i z przekazem. Tu bardzo serdecznie chcę podziękować za zaangażowanie Danielowi Janczarkowi, Bartoszowi Bocheńskiemu i Pawłowi Szymczykowi –Serenity, wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt a zwłaszcza mojej żonie której dedykuję ten utwór. Dzięki jej wsparciu robię to co kocham najbardziej. Mam nadzieję, że efekty naszej pracy spodobają się odbiorcom„.

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki disco polo do zapoznania się z tą wspaniała premierą, jaką przygotował dla Wszystkich słuchaczy muzyki tanecznej Jacek Gwiazda pt. „Tylko Ty”!