Zespół Soleo z Kamilem Jaworskim na czele na rynku disco istnieje już 10 lat. Z tej okazji na kanale formacji pojawiły się znane utwory sprzed lat w zupełnie nowych wersjach, które podobnie jak oryginały cieszą się sporym zainteresowaniem.

Grupa Soleo nie może narzekać na nudę. Ba! Nie ma nawet kiedy odpocząć, ponieważ cały czas pracują nad nowymi propozycjami. Jedna z nich właśnie ujrzała światło dzienne.

Najnowsza produkcja pt. „Doda” to imprezowa, szalona nowość w mocno klubowym klimacie. Rytmiczna, energiczna, taneczna, muzyczna najnowsza propozycja to idealna piosenka na sobotnie, ostatnie ciepłe dni chilloutu.

Fajny tekst okraszony imprezową linią melodyczną, która w połączeniu z wokalem i aranżem daje niezłą petardę. Choć od premiery utworu minęło zaledwie parę godzin, to już można spotkać się z masą pozytywnych opinii.

Wśród komentarzy można znaleźć również opinię, że tym utworem Soleo powrócił na tak zwane stare tory.

Teledysk, oprócz haremu pięknych kobiet, jest nacechowany kolorem buraczkowym (ciemny czerwony z odcieniem fioletu). Światło użyte do nagrania wideoklipu komponuje się z opowiedzianą przez zespół historią co jeszcze bardziej pobudza zmysły i wyobraźnię.

Podsumowując: „Doda” to utwór, którego nie może zabraknąć na zabawie niezależnie czy to domówka czy grube, weekendowe balety. Zwariowana, zaskakująca wysokim poziomem produkcja zdecydowanie ma wielkie predyspozycje by stać się hitem kwartału lub nawet roku. Chłopakom życzymy ogromnych milionowych wyświetleń. Co myślicie o nowej propozycji na jesień?