HOT! To co przytrafiło się uwielbianemu wokaliście disco polo podczas randki zszokowało fanów! Takiego obrotu wydarzeń nikt by się nie spodziewał!
DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

W branży disco polo już niejednokrotnie byliśmy świadkami kiedy Dj postanowił spróbować swoich sił wokalnych tworząc autorskie utwory oparte teledyskami, które skutecznie sprzedały się w sieci.

Jednym z nich jest właśnie Luckas DeeJay!

Luckas Deejay, a właściwie Łukasz Dębek, z zawodu DJ postanowił, jak koledzy z branży spróbować swoich sił w muzyce disco. Na scenie disco zadebiutował utworem „Bansuj mała” wydanym w listopadzie ub.r. Utwór bardzo dobrze przyjął się wśród fanów tego gatunku, którzy od zawsze wierzyli w jego wielki potencjał. Luckas jednak nie poddał się i postanowił iść dalej w tę branżę. – Pisaliśmy przy premierze ostatniego jego utworu.

Po dedykowanym utworze dla wszystkich dziewczyn imieniem Weronika, Łukasz nie próżnował i przygotował dla nas, swoich słuchaczy, wakacyjną produkcję pt: „Seniorita„, która na obecną chwilę w serwisie YouTube posiada ponad 100 tysięcy odsłon teledysku!

Dziś nadszedł czas na coś nowego.
Nowość pt: „Nietypowa randka” to utwór, który ma w sobie pewną tajemnice począwszy od samego jego tytułu.
Jesteście ciekawi co przydarzyło się Łukaszowi na pewnej randce?

Na łamach naszego portalu udostępniamy video teledysk do nowości pt: „Nietypowa randka” i już teraz serdecznie zapraszamy naszych czytelników do oglądania!