Zespół Fires w branży disco polo zadebiutował utworem „Gorąca i szalona” pod koniec listopada 2017 roku. Liderem, pomysłodawcą i założycielem formacji jest pochodzący z okolic Kocka (woj. lubelskie) Łukasz Kocyła. W 2018 roku do zespołu dołączył Patryk Michalczak.

W sobotę, 10 października, b.r. lider grupy Fires przeżył jeden z najważniejszych dni w życiu. Stanął na ślubnym kobiercu i powiedział sakramentalne „Tak” swojej ukochanej wybrance Patrycji. Do ślubu para jechała sportowym samochodem m-ki Audi S4.

Uroczystość ślubna odbyła się w Kocku w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, zaś impreza weselna w Domu Biesiadnym „Korona” w Czemiernikach.

Liderzy grupy Fires poznali się w wojsku. Obaj są zawodowymi żołnierzami. Z racji tego, Łukasz brał ślub w mundurze wojskowym, czym zupełnie zaskoczył weselnych gości, jednak zanim doszło do wydarzenia na starszego czekało wiele zadań na popularnych bramach weselnych. Najtrudniejszym zadaniem okazało się uwolnienie spod konara drzewa członka ekipy straży pożarnej. Nie było tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Pomóc starszemu musiał sam pan młody. Wspólnymi siłami udało się uwolnić mężczyznę.

Rodzina Patrycji również była nieustępliwa i tak łatwo nie chciała jej wypuścić z rodzinnych stron. Starszy z pomocą pana młodego nakłonił familię wybranki Firesa i chwilę później lider zespołu mógł przekroczyć próg domu.

Całą uroczystość weselną rozświetlił zespół Motif znany z takich utworów jak: „Powiem jedno” czy chociażby „Jak na imię masz„.

Jak przystało, po przywitaniu gości na sali weselnej nowożeńcy wykonali pierwszy taniec do utworu „Tylko z Tobą” Pawła Jesionowskiego (Masters). Potem przyszedł czas na wspólne wzniesienie toastu za zdrowie młodej pary.

Lider grupy Fires, zdradził nam, że obecnie pracuje nad nowym utworem, który będzie idealnie wpisywał się w klubowy klimat. Ponadto, wspomniał, że po już pod koniec listopada w duecie z zespołem Pozytywnie albo Wcale fanów i słuchaczy czeka zaskakująca niespodzianka.

W imieniu całej Redakcji nowożeńcom życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, wytrwałości, dużo miłości oraz rodzinnego ciepła i stu lat spędzonych w zgodzie oraz szczęściu.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie na tę wspaniałą uroczystość.
Dodaj komentarz