DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Dawid Narożny, były członek zespołu Piękni i Młodzi, który w zeszłym roku rozstał się ze swoją żoną Magdaleną Narożną, która w dalszym ciągu jest wokalistką zespołu.

Po burzliwym w mediach rozwodzie drogi małżeństwa Narożnych rozeszły się i każde z nich poszło w swoją stronę wraz z nowymi partnerami.
Dawid Narożny na swojej nowej drodze życia spotkał Joannę, która zagościła w jego sercu z wielką miłością.
Oboje w mediach bardzo chętnie publikują swoje zdjęcia ze spędzanych wspólnie razem chwil.

Dzisiejsze zdjęcie jednak dość mocno zszokowało wielu fanów Dawida Narożnego.
Przypomnijmy pierw iż już na dniach ukaże się pierwszy utwór Dawida w solowej karierze poza zespołem Pięknych i Młodych pt: „Nosiłem Kwiaty”.

Wracając do zdjęcia o którym mowa w tym artykule, mamy przyjemność zakomunikować wszystkim naszym czytelnikom że już wkrótce Dawid Narożny ponownie zostanie tatusiem! Tal to potwierdzona informacja!
Dla czego ponownie? Otóż Dawid obecnie jest już ojcem pięknej młodej damy o imieniu Gabrysia, która mieszka wraz z mamą Magdaleną Narożną, choć i w niemal każde wolne dni swój czas spędza z tatą Dawidem.

Na oficjalnym profilu Dawida Narożnego pojawiło się piękne zdjęcie dwojga zakochanych Dawida i Joanny, na którym doskonale widać iż partnerka Dawida jest w ciąży!
Sam Dawid Narożny postanowił dodać do zdjęcia komentarz, który ma na celu zaangażować internautów do typowania czy to będzie chłopiec czy może i dziewczynka.
A Wy jak myślicie? Poniżej udostępniamy wpis od Dawida Narożnego.