Radio Internetowe Disco Polo(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespół Kwestia 07 powstał we wrześniu 2016r. Formację tworzy dwóch zwariowanych chłopaków: Maciek i Bartek. Chłopaki zadebiutowali w świecie disco polo na początku 2017 r. wydając utwór pt. „Matki Bożej Pieniężnej” jednak debiutancki singiel nie przyniósł im rozgłosu przez co zostali trochę zapomniani.

By o sobie przypomnieć chłopaki postanowili wydać na początku roku ubiegłego piosenkę „Toksyna”. Wersja audio do dnia dzisiejszego ma ponad 7 mln wyświetleń. Zespół tym utworem dał o sobie przypomnieć. Produkcja sprawiła również, że chłopaki zaczęli ostro koncertować. Utworem „Toksyna” chłopaki podbijają nie tylko YouTube, ale również muzyczną scenę koncertową, co można zobaczyć oraz usłyszeć na dostępnych video koncertowych zarejestrowanych w klubach.

Wierni słuchacze i fani zespołu domagali się by do singla powstał videoklip.

Ich prośby zostały wysłuchane i z dniem 7 lutego b.r. na kanale Niewiniak Records pojawił się prawie dwuminutowy trailer teledysku.

Od tego dnia słuchacze odliczali dni do premiery.

Po ponad roku, od wydania wersji audio pojawił się wyczekiwany przez większość słuchaczy videoklip, który prezentujemy Wam na łamach naszego portalu.

Co myślicie o utworze?

My życzymy twórcom tego, aby ich utwór stał się takim hitem jak ubiegłoroczna „Ona by tak chciałaRonniego, podbił niejedną stację radiową i imprezy.


Komentarze