Hit grupy Menelaos w zupełnie nowym brzmieniu! Czy nowa wersja dorówna oryginałowi? Przekonaj się teraz.

Grupa Menelaos, w której skład wchodzą Aleksander Chudyk, Wojtek „Levelon” Sarwa oraz Paweł Głowacki, czyli DJ Posejdon powstała w 2015 roku. Przez lata zespół stworzył wiele skocznych utworów, zagrał tysiące koncertów oraz zrealizował wiele wideoklipów. Każda z piosenek cieszy się wielkim zainteresowaniem, a wśród komentarzy aż roi się od pozytywnych opinii.

Na początku bieżącego roku grupa wydała utwór pt. „Zarąbista para„. W zaledwie trzy tygodnie od premiery licznik zanotował milionowy przychód z wyświetleń. Obecnie, stan licznika pod wideoklipem wynosi ponad 7 195 807 mln, a z dnia na dzień pnie się on ku górze. Bez wątpienia, propozycja „Zarąbista para” to strzał w dziesiątkę.

To jednak nie koniec dobrych wieści związanych z utworem. 5 lipca b.r. na kanale wytwórni Folk, do której należy zespół Menelaos zagościła nowa wersja tego przeboju, a konkretniej klubowy remix od CandyNoize.

Zremiksowana wersja zawiera zupełnie inną linię melodyczną, którą znamy z oryginału, a także klubowy bas, co z pewnością jeszcze bardziej wpływa na pozytywny odbiór tej szalonej, wybornej produkcji. Warto dodać, że CandyNoize Club Remix jest o ponad minutę dłuższy od oryginału.

Remix, podobnie jak oryginał, ma ogromne szanse, by licznik zanotował rekordowe, milionowe wyświetlenia. Przyjemna w odbiorze wersja z klubowym brzmieniem bez wątpienia rozkręci niejeden dyskotekowy parkiet. Zarówno wersja oryginalna jak i ta, przedstawiana w artykule, jest wielkim przebojem z predyspozycjami na HIT ROKU.

Podsumowując: „Zarąbista para (CandyNoize Club Remix)” to solidnie wykonany remix, który wpada w ucho od pierwszego przesłuchania. Klubowe, lekkie, taneczne brzmienie plus wakacyjny klimat w rezultacie daje nam solidną mieszankę dobrej muzyki.

Jest świetnie, wybornie, zarąbiście.

Takiej „Zarąbistej pary” jeszcze nie słyszeliście! Dobrego odsłuchu.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację