Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Historia Szymona PAW chwyta za serce. Artysta podzielił się nią z fanami!

Historia Szymona PAW chwyta za serce. Artysta podzielił się nią z fanami!

17 grudnia na naszym portalu publikowaliśmy wywiad z Szymonem z zespołu Pozytywnie albo Wcale, który zdradził nam co nieco informacji na temat swojej nowej produkcji.

Najnowsza piosenka „Dziękuję Ci” jest dedykowana nam wszystkim – fanom.

Jak zdradził nam w wywiadzie utalentowany artysta, utwór kierowany jest nie tylko dla fanów którzy wspierają go, ale również wszystkich chcących mu zaszkodzić. Widać, że Szymon mimo hejtu nie poddaje się i w dalszym ciągu robi to, co lubi – tworzy i zaskakuje fanów za każdym razem.

Wideoklip do utworu został stworzony przez firmę Short Film Teledyski. Twórca zdecydował się na bardzo ciekawy pomysł – połączenie nowych scen z istniejącymi, pochodzącymi z poprzednich klipów materiałów. Finalnie dało to bardzo ciekawy efekt.

Sam utwór klimatem różni się od wcześniej prezentowanych nam przez zespół propozycji. W komentarzach wybuchła lawina pozytywnych opinii. Niemalże każda jedna jest podziękowaniem za twórczość i umilanie czasu.

Utwór „Dziękuję Ci” wraz z wideoklipem został opublikowany 21 grudnia, i jak już pisaliśmy jest to podsumowanie pięciu lat działalności, a to dopiero początek. Możemy Wam zdradzić, że Szymon nie zamierza żegnać się ze sceną i cały czas pracuje nad nowymi kawałkami.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od PAW to przepiękne wyznanie, która niezwykle chwyta za serce i zmusza do refleksji. Słowa „[…] bywa tak że się chce iść w piach…„, które możemy usłyszeć w pierwszej zwrotce idealnie pasują do każdego z nas a jednocześnie potwierdzają, że artyści disco polo nie zawsze mają kolorowe i łatwe życie, jakby to się na ogół mogło wydawać.

Wraz z premierą zespół przygotował mega konkurs. Szczegóły dostępne są na fanpage’u formacji.

Na łamach naszego portalu prezentujemy chwytającą za sercę historię. Życzymy dobrego odbioru.