Walka z hejtem w internecie i poza nim wymaga działań, nie tylko edukacji ale i również wartości.
Wokalista z zespołu Andre – Andrzej Marcysiak postanowił podzielić się recepturą, i bardzo ciekawym lekarstwem na wszystkich krytyków muzyki tanecznej.
Gwiazdor na swoim profilu społecznościowym wstawił zdjęcie, przedstawiające dość kontrowersyjną maść, która daje każdemu do myślenia.

Jak wiemy doskonale, nurt tej muzyki cieszy się ogromną popularnością – proste melodie szybko wpadające w ucho oraz rubasznych tekstach.
Disco Polo coraz częściej spotyka się z ostrą krytyką ze strony zwolenników innego gatunku muzycznego, którzy wielokrotnie zarzucają prymitywność muzyki, niski poziom wykonawstwa i brak oryginalności.

Jednakże krytyka ta nie wpływa na popularność tej muzyki. Sami zwolennicy disco polo i zespoły go wykonujące argumentują, że aktualnie postępuje profesjonalizacja disco polo, warstwa muzyczna i tekstowa poprawiła się wszędzie.

Fani muzyki disco polo nie byli w żaden to sposób oburzeni, wręcz przeciwnie – ogromne poparcie pojawiło się w komentarzach pod zdjęciem, którym podzielił się Andre!