DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Weekend na czele z Radkiem Liszewskim to zespół, który pomimo wstrzymanych koncertów nie stoi w miejscu.

Grupa WEEKEND powstała w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Lecz grupa WEEKEND to nie tylko Radek który czaruje was swoim głosem . Zespół posiada również sekcję taneczną

W mym życiu są dwie miłości, które staram się pielęgnować. Pierwszą z nich jest rodzina – czyli wspaniała żona Dorota i dwóch cudownych urwisów – Norbert i Kuba, a drugą moją miłością i pasją, jak zapewne się domyślacie jest muzyka. Z całą pewnością niewielu z Was wie, iż moja przygoda z estradą wcale nie zaczęła się od słodkich kawałków o miłości, lecz od ciężko brzmiących gitar i od stanowczego rockowego brzmienia. W wieku 10 lat kupiłem swój pierwszy wymarzony instrument, którym była perkusja i zacząłem chodzić na prywatne lekcje gry na tym instrumencie, gdzie zupełnie przypadkiem odkryto, iż moje warunki wokalne, znacznie wykraczają poza przeciętną.
– Pisze Radek lider zespołu

Dziś na łamach naszego portalu chcemy zaprezentować Wam video klip no utworu „Remanent”, który ma już swoich odbiorców lecz dopiero całkiem niedawno powstało do niego video.
W klipie zobaczyć możecie gwiazdy muzyki disco polo takie jak: Maciej Smoliński, TopGirls. Sceny zawarte w teledysku zespołu Weekend to n.i.n fragmenty z trafy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.