Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Gwiazdy disco polo z samego Podlasia to największe anioły! Koniecznie musicie być tego świadkami.

Gwiazdy disco polo z samego Podlasia to największe anioły! Koniecznie musicie być tego świadkami.

To wielkie wydarzenie charytatywne z pewnością zostanie wszystkim na bardzo długo w pamięci.
Gwiazdy disco polo i nie tylko bardzo chętnie pomagają potrzebującym ratując ich jak tylko mogą.

W magiczną pełną ciepła i pomocy sobotę a dokładnie 16.Lutego.2021 roku – odbyła się Charytatywna impreza pod nazwą „Charytatywny Gastro Śledzik dla Bartusia”.
W całym muzycznym wydarzeniu wzięły udział największe gwiazdy z samego Podlasia.
Magiczna Restauracja Mozart, która również przyłączyła się do tego wydarzenia z pewnością jest miejscem z największym sercem.
Podczas wydarzenia muzycznego wszyscy odbiorcy portalu społecznościowego jakim jest Facebook fani oraz osoby pędzące z pomocą mogły wziąć udział w wirtualnej imprezie.

Podczas charytatywnego wieczoru wystąpiły takie gwiazdy jak: Extazy, Milano, Jorrgus, Zespół Zorka. Całą tą muzyczną przygodę dla Bartusia urozmaicali goście tacy jak m.in. – DJ Paweł Bałtyk, DJ Harnaś, Prezenter Muzyczny Stefan Sochoń, Przystanek Bar.

Artyści wraz z przyjaciółmi bardzo szybko pobiegli z pomocą dla Bartusia, który zmaga się ciężką chorobą jaką jest – Złożona wada serca w postaci inwersji komory prawej i lewej, przełożenie wielkich pni tętniczych (L-TGA), ubytek międzykomorowy, zwężenie zastawki płucnej, niedomykalność zastawki trójdzielnej.

Jedyną kwestią ratunkową dla tego maluszka jest przejście operacji, która może uratować mu życie.
Serduszko Bartusia z każdym dniem słabnie co wiąże się z tym aby dać mu szansę na lepsze życie, życie w największym zdrowiu!
Wszystkie dusze w imieniu rodziców Bartusia oraz tej malutkiej istoty prosimy o dokonywanie wpłat za pomocą: https://www.siepomaga.pl/zdrowie-bartusia

Dla wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w imprezie charytatywnej przedstawiamy live!
Z największej imprezy dającej wielką nadzieje oraz podniesie na duchu dla rodziców Bartusia i nie tylko.